Co nabízíme

Jak může vypadat naše spolupráce? 

1. Zpracujeme vám nezávislou analýzu webu a grafický návrh nejvhodnějšího řešení na míru vaší situaci a potenciálu, včetně odhadu navýšení reklamních příjmů. Bez jakéhokoliv poplatku. Co to znamená?

  • Vezmeme prostor pro reklamu na vašem webu, prozkoumáme ho a připravíme graficky zpracované řešení – návrh rozložení reklamních formátů s ohledem na výzkumy úspěšnosti a výtěžnosti jednotlivých ploch a využití nových vysokopříjmových formátů. Vše přizpůsobujeme současným trendům, třeba tomu, že stále více uživatelů chodí na internet z mobilu. [3,6 milionu uživatelů v únoru 2017.] 

2. Když se vám bude náš návrh líbit, postaráme se o jeho realizaci. Co tedy bude následovat?

  • Založíme vám účet v našem reklamním systému. Už samotné zapojení vám přinese peníze z reklamy navíc. Ručíme, že na tom vyděláte. Průměrné navýšení příjmů se aktuálně pohybuje kolem 80 %.
  • Pomůžeme vám s optimálním nastavením reklamních formátů na vašem webu (rozmístěním, využitím, responzivitou). Tak, aby na ně uživatelé více klikali, byly dostupné i na mobilních zařízeních a nepřicházeli jste zbytečně o zisk. Nastavíme vám i nové vysokopříjmové formáty.
  • Všechny formáty vám zpřístupníme i bez technologických úprav vašeho webu, a to včetně out-stream videoreklamy.
  • V on-line rozhraní ADX vám zpřístupníme přehledy, kde můžete sledovat průběžný výdělek.

3. Nastavením systému to nekončí. Vše i nadále průběžně vyhodnocujeme a ve spolupráci s vámi stále vylepšujeme a aktualizujeme. Jakmile se trendy internetového byznysu změní, okamžitě reagujeme a nové poznatky aplikujeme i na portfolia zapojených klientů.

 

Máte o spolupráci zájem? Ozvěte se nám.